Gdzie można zorganizować osiemnaste urodziny?

Gdzie można zorganizować osiemnaste urodziny?

Osiemnaste urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego wchodzącego w dorosłość człowieka, dlatego warto go celebrować w gronie najbliższych (przyjaciół i rodziny) w szczególnym miejscu. Jubilat może się zdecydować zarówno na standardową imprezę w domu czy na sali, jak i na mniej klasyczne miejsca. Organizując osiemnaste urodziny warto pomyśleć również o dodatkowych atrakcjach, które urozmaicą przyjęcie.

Gdzie można zorganizować imprezę osiemnastkową?

Osiemnaste urodziny to szczególne wydarzenie, które na długie lata pozostawi po sobie wspomnienia. Gdzie można zorganizować imprezę? Oto kilka pomysłów.

1. Sala, klub

Wynajęcie lokalu na imprezę urodzinową to wciąż najczęściej wybierana opcja, ponieważ umożliwia zaproszenie większej liczby gości oraz zapewnienia przestrzeń potrzebną do zaplanowania dodatkowych atrakcji. To także możliwość zamówienia konkretnych dań i ewentualne skorzystanie ze sprzętu nagłaśniającego znajdującego się w sali lub klubie. Co zrobić jednak żeby świętujący na długo zapamiętali przyjęcie? Zaplanuj urodziny z motywem przewodnim. Udekoruj lokal specjalnymi ozdobami, takimi jak balony urodzinowe, kwiaty czy girlandy.

2. Dom

Przyjęcie urodzinowe zorganizowane w domu to również świetna zabawa! Wystarczy wybrać motyw przewodni imprezy, a następnie udekorować dom bądź ogród odpowiednimi dekoracjami, takimi jak balony na 18, banery, girlandy czy pompony. Dodatkowo rangę wydarzenia podkreśli kolorowa zastawa stołowa, konfetti, specjalne obrusy, serwetki z nadrukiem. Warto również zadbać o atrakcje, właściwą muzykę, oświetlenie, jedzenie i strój dopasowany do konwencji imprezy. Motywem przewodnim mogą być urodziny w stylu Hollywood, vintage czy hawajskim. Osoby, które wolą spędzić ten dzień w mniejszym gronie mogą zaplanować wieczór filmowy, domowe SPA bądź pidżama party.

balony urodzinowe

3. Ogródek, plaża bądź jezioro

Jeżeli marzysz o spędzeniu niezapomnianego, klimatycznego dnia, zaplanuj przyjęcie urodzinowe w wyjątkowej scenerii. Możesz zdecydować się na plażę, polanę nad jeziorem lub przydomowy ogródek, namiot i ognisko. Koc, lampiony, słodkie przekąski, napoje i urodzinowe dekoracje, takie jak balony, nie tylko stworzą niesamowity nastrój, lecz także staną się tłem do pamiątkowych zdjęć.

4. Restauracja, kawiarnia

Osoby, które chcą spędzić swoje urodziny w niewielkim gronie, mogą się wybrać do ulubionej restauracji czy kawiarni. Długi wieczór spędzony przy pysznym jedzeniu, w miłym towarzystwie to naprawdę świetna opcja.

5. Escape room, tor gokartowy

Jubilaci, którzy nie chcą organizować tradycyjnej imprezy, mogą zdecydować się na szaloną zabawę ze znajomymi w pokoju zagadek dopasowanym do zainteresowań grupy. Mogą również wybrać się na tor gokartowy, po to by wziąć udział w zorganizowanych przez siebie zawodach.

Dodaj komentarz