Dlaczego warto inwestować w reklamę w warszawskim metrze?

Dlaczego warto inwestować w reklamę w warszawskim metrze?

Każdy przyzna, że różnego rodzaju treści reklamowe zalewają go na co dzień. Dostępne w Internecie, telewizji, radiu czy na ulicy nie różnią się między sobą, a często potrafią budzić jedynie irytację swoim nachalnym i agresywnym przekazem. Sprawia to, że przedsiębiorcom coraz trudniej jest przykuć uwagę odbiorców. Nieco większe pole do popisu mają oni w Warszawie, gdzie metro okazuje się nie tylko szybkim środkiem transportu publicznego, ale także efektywnym nośnikiem reklamy. Właściciele firm pragnący promować swoje produkty i usługi mogą umieszczać reklamy nie tylko w wagonach metra, ale także na peronach, w przejściach, korytarzach i na innych powierzchniach, które są widoczne dla pasażerów.

Jakie są korzyści reklamy w metrze Warszawa?

Warto zdawać sobie sprawę, że umieszczanie treści reklamowych w warszawskim metrze wiąże się z wieloma korzyściami, które łatwo zauważy każda osoba zainteresowana aktywną promocją w środkach transportu publicznego. Należy przede wszystkim pamiętać, że metro Warszawa codziennie przewozi około 760000 osób. Są to pasażerowie w zróżnicowanym wieku, pracujący lub uczący się w różnych zawodach oraz posiadający odmienne zainteresowania i upodobania. Ponadto podróż metrem z jednego końca miasta na drugi to parędziesiąt minut, podczas których spokojnie można przeczytać treści reklamowe znajdujące się w wagonie. Różnorodność odbiorców i długi czas ekspozycji reklamy to tylko niektóre zalety tego rozwiązania. Treści reklamowe znajdują się bowiem zarówno w wagonach, jak i innych częściach metra. Możliwe jest zatem zapoznanie się z nimi podczas oczekiwania na pociąg lub poruszania się po peronach i korytarzach.

Przystępne powierzchnie reklamowe w warszawskim metrze Powierzchnie reklamowe dostępne w warszawskim metrze są przyjazne dla pasażerów, usytuowane na wysokości wzroku i cechują się atrakcyjnym wyglądem estetycznym. Ma to doskonały wpływ na pozytywny odbiór promowanych marek, usług i produktów. Dodatkowo podświetlane ramki reklamowe sprawiają, że treści promocyjne są widoczne dla pasażerów przez cały czas – niezależnie od pory dnia lub nocy oraz zatłoczenia peronów i korytarzy metra. Nośniki reklamowe umieszczone w wagonach usytuowane są z kolei ponad głowami podróżnych, co również sprawia, że tak prezentowane treści reklamowe są dobrze wyeksponowane. Taką formę reklamy można zamówić, zapoznając się z ofertą dostępną na stronie https://www.znajdzreklame.pl i dopasowując kampanię promocyjną do własnych oczekiwań i aktualnych potrzeb.

Dodaj komentarz